вимкнути дудлвключити дудл

Андрій Фомічов виступив на семінарі “Податкові спори 2015″

28 липня у рамках семінару “Податкові спори 2015″ експерти обговорили усі нововведення в проведенні перевірок, поділилися з аудиторією змінами в законодавстві та поговорили про позитивні й негативні тенденції цього року. Серед спікерів виступив Андрій Фомічов.

Зміни податкового кодексу, внесені за останній час, спрямовані на зменшення тиску на бізнес. У Мінфін передали узагальнювальні консультації для платників податків; податкова після перевірки зобов’язана приймати рішення про донарахування; штрафні санкції не нараховуються, якщо після перевірки платник податків сплатить основну суму боргу. Як мінімізувати податкові риски і ефективно захистити бізнес і себе та багато іншого розповів адвокат, керівник податкової практики АО “Юскутум” Андрій Фомичов.

Презентація А.Фомічова “Законодавчі зміни 2015: риски та загрози безпеки бізнесу”

Серед спікерів також виступили суддя Львівського окружного адміністративного суду Володимир Кравчук; адвокат, старший партнер АК “Соколовський та партнери” Тетяна Лисовець; партнер, адвокат ЮФ “Гвоздий та Оберкович” Анжеліка Сицько; керівник податкового департаменту АО “AVER LEX” Наталія Дубіна та ін.