вимкнути дудлвключити дудл

Андрій Фомічов виступив на семінарі IFA Ukraine “Останні тенденції в українській антимонопольній практиці та податкові аспекти”

22 вересня International Fiscal Association (ІФА Україна) провела семінар “Останні тенденції в українській антимонопольній практиці та податкові аспекти”. Серед спікерів виступив Андрій Фомічов.

“В ході заходу ми знову переконалися, наскільки держава далека від бізнесу. Точніше, бізнес йде в ногу з часом, а держава намагається повернутися в минуле. Бізнес використовує сучасний підхід у маркетингу, використовує різні варіанти мотиваційних виплат, обмінюється інформацією та досвідом, а фіскальна служба та Антимонопольний комітет бачить в усіх, в першу чергу, злочинців і порушників, і вже в другу чергу – платників податків”, - підсумував Андрій Фомічов, адвокат, керівник практики податкового права АО “Юскутум”.

На семінарі фахівці з питань антимонопольного, конкурентного та податкового права обговорювали поточні розслідування АМК відносно бонусів, кредит-нот, маркетингових договорів і оподаткування різних промоційних інструментів, а також дискутували про очікувані зміни в АМК регулюванні. 

Презентація Tax risks related to promotion tools. Recent court caselaw