вимкнути дудлвключити дудл

Андрій Фомічов виступив на семінарі IFA Ukraine з податкових перевірок

24 червня в Києві адвокат АО “Юскутум” Андрій Фомічов виступив на семінарі “Податкові перевірки в контексті захисту інтересів платників податків: останні тенденції та практичні рекомендації”, який організувала IFA Ukraine.

“Головна причина провалу податкового компромісу – це відсутність довіри у бізнесу до попереднього керівництва Мінфіну та фіскальної служби. Сподіваємося, що нове керівництво своїми діями планомірно збудує таку довіру. Тільки в цьому випадку є шанси на успіх у Податкового компромісу 2.0″, – відмітив Андрій Фомічов, адвокат, керівник практики податкового права АО “Юскутум”.

Під час заходу учасники обговорили:

· Останні тенденції в проведенні податкових перевірок.

· Адміністративне оскарження податкових донарахувань.

· Процедура податкового компромісу.

· Роль податкових перевірок у кримінальному виробництві.

· Захист інтересів компанії при звинуваченні в ухиленні від сплати податків.

Також виступили Олена Вознюк (Nexia), Тетяна Лисовець (“Соколовський і партнери”), Сергій Гребенюк (“ЕПАП Україна”) і Роман Блажко (“Лавринович і партнери”). 

Довідка

Громадська організація IFA Ukraine є українським відділенням Міжнародної податкової асоціації (International Fiscal Association, IFA) – єдиній громадській організації, діяльність якої зосереджена на податковому секторі, і у рамках якої надається унікальна можливість для обговорення питань у сфері міжнародного оподаткування.

Одним з головних завдань IFA Ukraine є удосконалення українського законодавства і податкової системи у сфері міжнародного оподаткування з метою уникнення негативного впливу податкової системи на міжнародні транзакції. 

Також організація займається вивченням і розвитком міжнародного і порівняльного права в області фінансів, особливо міжнародне і порівняльне фінансове законодавство та оподаткування.

На даний момент в Україні не існує організацій аналогів IFA.

Адвокатське об’єднання “Юскутум” є членом IFA Ukraine з 2015 року.