вимкнути дудлвключити дудл

Адвокати ЮК «Юскутум» виступили суддями V судових дебатів з цивільного права

У Києво-Могилянській академії вже вп’яте відбулися міжуніверситетські судові дебати – український аналог всесвітньо визнаних moot courts, проведення яких є одним з основних елементів навчального процесу в найкращих юридичних школах світу. У цьому році в дебатах взяли участь 14 команд.

На запрошення студентського наукового товариства юристів НаУКМА «Scholaris» партнер ЮК Юскутум Дмитро Гадомський і керівник практики судових спорів та медіації Антон Куц прийняли на дні змагань присягу суддів щорічних дебатів з цивільного права та процесу.

Дмитро Гадомський:

«Дивний досвід і дивне відчуття, коли замість властивої адвокату необхідності доказу однієї правової позиції, довелося шукати істину між кількома правовими позиціями. І ні з чим не порівняти емоції від підготовки та ораторських здібностей сучасних студентів – здається, в української правової школи прекрасне майбутнє».

Присмаку середньовічної школи риторики надавало змаганням приміщення бібліотеки найстарішого, але в той же час сучасного навчального закладу України – Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Антон Куц:

«Результатом цього заходу було спілкування зі студентами – майбутніми практикуючими юристами з різних куточків України. Перебування в якості судді в досить складній справі, почути різні погляди на вирішення однієї і тієї ж проблеми».