вимкнути дудлвключити дудл

Адвокати Juscutum захистили інтереси експортера меду

Адвокати податкової практики і бізнес-ефективності юридичної компанії Juscutum допомогли найбільшому експортерові меду визнати незаконними донарахування грошових зобов’язань.

За результатами документальної планової перевірки клієнт отримав податкові повідомлення-рішення, якими фіскальний орган зобов’язав підприємство доплатити в бюджет податок на прибуток і податок на додану вартість, а також штрафні санкції.

Проаналізувавши ситуацію, адвокати підготували і подали в Державну фіскальну службу України адміністративну скаргу з вимогою визнати рішення незаконними і скасувати донарахування.

В ході підготовки скарги адвокати провели аудит первинної документації клієнта, проаналізували механізм роботи підприємства, розрахували економічне обґрунтування витрат і доцільності залучення контрагентів.

Під час розгляду скарги адвокати довели реальність господарських операцій із закупівлі товару та проведення ремонтних робіт. Зокрема, підтверджено правильне оформлення первинної документації, фактичне виконання умов договорів, а також реальний правовий статус контрагентів. В ході дослідження документообігу встановлено рух активів в процесі виконання операцій.

В результаті Державна фіскальна служба України визнала, що господарські операції клієнта є реальними, а витрати – обґрунтованими. Податковий орган задовольнив адміністративну скаргу підприємства, визнав податкові повідомлення-рішення незаконними і скасував їх.

Надалі адвокати проконтролювали процес відновлення даних з податків і зборів в картці платника з урахуванням скасування рішення про донарахування.

Юридическая Практика