вимкнути дудлвключити дудл

Адвокати Juscutum захистили інтереси Адміністрації морських портів України, збільшивши прибуток держпідприємства на $1 млн за рік

У судовій суперечці проти Болгарського пароплавства в Одеському апеляційному господарському суді адвокати Практики управління конфліктами ЮК Juscutum Ксенія Проконова і Богдан Шабаровскій успішно захистили інтереси Адміністрації морських портів України. Судова суперечка стосувалась суми портових зборів, які повинні були оплачувати два болгарських порома, що входять в порт Чорноморська ще з 90-х років. Ціна питання – $ 23 тисячі за кожен захід у порт. За рік – це близько $1 млн.

Завдяки правильній позиції Адміністрації морських портів України та вмінню адвокатів донести її до суду, державне підприємство буде щороку отримувати на $1 млн більше.

Нагадаємо, морське право – рідкісна компетенція в індустрії, якою володіють не всі українські юристи і адвокати. Це підгалузь міжнародного приватного права, яка регулює майнові відносини, ускладнені іноземним елементом, і виникає в процесі міжнародного економічного обороту, пов’язаного з моревикористанням. Тому вміння пояснити суду за 3 хвилини суть суперечки і те, чому мають рацію ми, а не опонент – дуже важливий навик для адвоката. Особливо якщо ми говоримо про суперечки з морського права.