вимкнути дудлвключити дудл

Адвокати Juscutum домоглися зняття з клієнта заставної суми в 3,5 млн гривень

Юристи Практики безпеки бізнесу Juscutum домоглися рішення суду на користь свого клієнта, чим захистили його інтереси. Рішення на користь клієнта Juscutum було офіційно прийнято і набуло законної сили.

Справа набула поширення у всіх впливових ЗМІ нашої країни. Журналісти публікували численні розслідування, які обумовлювали чесність клієнта. Випадком зацікавилися в НАБУ, після чого було відкрито кримінальне провадження. Результатом розслідування стало встановлення збитків державі в розмірі 42 млн гривень.

Клієнту було негайно вручено підозру про вчинення кримінального злочину. У разі доведення провини йому загрожує до 12 років позбавлення волі. На засіданні суду Спеціальна антикорупційна прокуратура вимагала заставу в розмірі 3,5 млн гривень.

Експерти практики захисту бізнесу Juscutum оперативно взялися за роботу – пропрацювали ключові аспекти справи, виробили стратегію захисту клієнта, яка показала свою ефективність в суді. В даному кейсі адвокати довели і закріпили позитивний статус клієнта, а також домоглися зняття захмарної суми застави.

В результаті кропіткої роботи юристів суд змінив рішення про запобіжний захід на особисте зобов’язання. Це вагома перемога в просуванні всієї справи, яка стала результатом уважності до дрібниць. Адвокати Juscutum впевнені, що в найближчому майбутньому результатом справи стане повне виправдання клієнта.

Юридическая Практика