вимкнути дудлвключити дудл

22 липня Денис Овчаров проведе практикум: Маски-шоу повертаються, або нові приводи для обшуків

22 липня в Києві адвокат АО “Юскутум” Денис Овчаров проведе семінар в рамках Всеукраїнської мережі практикумів Компанії “ЛІГА: ЗАКОН” на тему: “Нові прийменники для обшуків. Побудова системи правової безпеки в компанії “.

Зустрічайте нові образи і приводи: Альфа і фінансування тероризму. Епістолярний етикет у спілкуванні з СБУ. Нині в тренді пошук “друзів сім’ї” і звинувачення у фінансуванні тероризму.

Що, де, коли і, найголовніше, ЯК робити, щоб успішно протистояти свавіллю правоохоронних органів ви дізнаєтеся у нас на практикумі. 

У програмі практикуму:

∙ Негласні слідчі дії, що використовуються співробітниками СБУ в рамках КПК України

∙ Особливості обшуку за участю спецпідрозділу “Альфа”

∙ Способи повернення майна, вилученого під час обшуку

∙ Оскарження арешту рахунків компанії

∙ Особливості кримінального провадження за ст. 191 КК

∙ Приклади запитів та їх аналіз. Процедура надання документів з визначення слідчого судді

∙ Особливості судово-економічної експертизи

∙ Практичні рекомендації бізнесу 

Спікер:

Денис Овчаров, адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО «Юскутум».

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Вирішення спорів, конфліктів з контролюючими, правоохоронними та іншими органами

ДОСВІД:

Денис Овчаров, маючи більш ніж 10-річний досвід юридичної практики, є сьогодні провідним фахівцем у справах про економічні злочини. Денисом розроблені спеціальні покрокові інструкції для бізнесу, як поводитися під час перевірок, обшуків, допитів. Працює з найбільшими компаніями як на українському ринку, так і на міжнародному. В рамках Pro Bono вів справу координатора Врадіївського руху Василя Любарцев по боротьбі за його законні права проти свавілля міліції.

Зараз входить в координаційну робочу групу з правового супроводу постраждалих журналістів на вул. Банковій, а також в робочу групу з повернення повноважень Верховному Суду України.

“Правова безпека бізнесу – окрема сфера адвокатської практики, спрямована на боротьбу з ризиками порушення кримінальних справ, поряд з оперативним реагуванням на вже виниклі проблеми з правоохоронними органами”, – вважає Денис Овчаров.

Програма та реєстрація на сайті