вимкнути дудлвключити дудл

17-18 травня відбудеться Хакатон «KyivSmartCity»

17-18 травня у Києві відбудеться хакатон «KyivSmartCity», покликаний сформувати основу для розвитку Києва як «розумного міста». Учасники мають створити за допомогою інформаційних технологій інноваційні проекти або конкретні програми (аpps), які стануть стартовою платформою для створення комфортного та безпечного міського середовища та ефективного управління містом.

Ініціаторами стали Центр соціально-політичного проектування та IT Education Academy за партнерства – IBM. Приймає – Креативний простір та Коворкінг “Часопис”.

Хакатон “KyivSmartCity” об’єднає знання стартапів, потреби громадськості та можливості політиків-початківців ініціативних груп – для повноцінної імплементації ідей і проектів на міському рівні.

За підсумками роботи Хакатону буде створена спеціальна робоча група, що просуватиме проекти-переможці у практики роботи влади, комунальних структур, в міське середовище з пропозиціями щодо формування стратегії “KyivSmartCity”.

У Хакатоні беруть участь в якості експертів та менторів глобальні IТ-компанії, які розвивають концепцію й окремі напрямки «розумного міста» – IBM, а також київські громадянські ініціативи та активісти.

Експерти надаватимуть учасникам професійні консультації щодо розвитку продуктів та проектів: Адвокатське об’єднання “Юскутум”, Microsoft, IBM, Бізнес Акселератор GrowthUP, Лабораторія Майбутнього Сі2, Спількошт Велика ідея, HR Universe та інші.

Хто може стати учасником?

Запрошуємо до участі IT-спеціалістів, експертів з урбаністики, візіонерів та ініціативні групи, які мають пропозиції та ідеї щодо розвитку Києва як «розумного міста».

Для цього потрібно зареєструватися, заповнивши форму нижче. Кількість місць обмежена, після завершення реєстрації можна брати участь в онлайн режимі.

Правила участі у Хакатоні:

За 30 годин команді потрібно створити працюючий прототип, додаток чи програму – веб, десктоп або мобайл. Мову та технологію команда обирає самостійно. При цьому команді не забороняється отримувати допомогу від друзів, що можуть допомогти дистанційно онлайн.

За результатами роботи кожна команда має презентувати свій проект. Презентація проекту триває 1,5 хвилини (90 секунд), ще одна хвилина надається на питання та відповіді.

ПРИЗОВИЙ ФОНД: 

За результатами будуть визначені 3 команди-переможці, що розділять між собою три грошових премії – 1000, 700 та 500 доларів для подальшого розвитку проектів.

Програма:

Субота, 17 травня

10:00 – 11:00 Знайомство з учасниками та їх ідеями. Пошук команди. Креативний простір “Часопис”. Зал Бібліотека

11:00 – 11:30 Реєстрація команд на 4му поверсі у Коворкінгу “Часопис”. Пошук команди для тих, хто ще “не наважився”

11:30  Робота над проектами

Неділя, 18 травня

День роботи над проектами

17:30 – deadline реєстрації команд та їх демо

18:00 – 19:30 Демо! Кожна команда має 1,5 хвилини на презентацію свого проекту + одна хвилина на питання та відповіді

19:30 – 20:00 Голосування та оголошення переможців

20:00 – до 22:00 – Афтерпаті. Святкуємо створення інноваційних ідей.

Інформація щодо питань реєстраціі на сайті Часопис