вимкнути дудлвключити дудл
ПРАКТИКА БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ
Денис Овчаров
(RU) партнер практики безопасности бизнеса
Послуги
  • Адвокатський захист – представництво інтересів потерпілого
  • Зняття арештів з рахунків, майна
  • Повернення офіційно вилучених цінностей
  • Правовий аудит ризиків у компанії
  • Навчання персоналу алгоритмам правової безпеки
  • Підготовка публічної позиції в конфліктах із правоохоронними органами

Цього року мені не треба було вести щоденник. Увесь мій рік відбитий у протоколах обшуків і допитів. Бізнес відчував колосальний тиск. Але я вірю у зміни на краще. Стара система помалу ламається. Увесь рік ми працювали над законодавчими ініціативами, які, сподіваюся, приймуть у 2016 році.

А доки держава продовжує занадто поступально і вдумливо проводити реформи, ми завжди готові стати на захист бізнесу. Бажаю, щоб наступного року ви дізнавалися про обшуки тільки з наших колонок і набагато рідше.

Опис практики

Ми відрізняємося від класичної кримінальної практики, яка націлена на роботу в суді. Допит свідків, дебати сторін, розбір зібраних доказів – усе це ми теж уміємо, але наша основна перевага в іншому.

Спеціалізуємося на економічних злочинах. 212, 209, 205 – для нас не просто цифри. Слово “безпека” ми розуміємо комплексно. Це і навчання співробітників, і вибудовування фізичної безпеки, і протидія внутрішнім та зовнішнім ризикам компанії. Ми виробили чіткі методики та поради як забезпечити безпеку бізнесу в нашій країні.

На допитах і обшуках проводимо більше часу, ніж із сім’єю. Наші адвокати не бояться правоохоронців. Ми послідовно захищаємо клієнта, аж до кримінальних проваджень на його кривдників. Ми виїжджаємо на виклики клієнтів вночі й у вихідні, вміємо входити в приміщення, де проводиться обшук, і знаємо слова, які можуть присікти незаконний допит. Ми однаково добре розбираємося в нюансах надання інформації про бенефіціарів бізнесу і в тому, як максимально оперативно знайти людину в СІЗО.

Для максимального захисту клієнтів від неправомірних дій міліції ми створили мобільний додаток Juscutum Legal Alarm. Це тривожна кнопка. Після її натиснення ми отримуємо ваші координати, що дозволяє уникнути безглуздого спілкування з правоохоронцями. Ми точно знаємо де ви та зможемо вас знайти і захистити.

Ця практика одна з найскладніших у сучасному українському праві та одна з найцікавіших. Ця робота вимагає колосальної витримки, постійного саморозвитку і максимальної рішучості. Тут немає дрібниць. Тому що ціна помилки вкрай висока. І ми пам’ятаємо про це в кожен момент роботи.